Loading...

Zajmujemy się montażem systemów wentylacyjnych przeznaczonych dla budynków mieszkalnych wielorodzinnych, hoteli, szpitali, przychodni lekarskich, banków, biurowców, budynków użyteczności publicznej itp., a także rozbudowanych systemów przemysłowych, które znajdują zastosowanie np. w zakładach produkcyjnych.

Przez nasze całe życie spędzamy aż 80% czasu wewnątrz pomieszczeń. Należy więc poddać powietrze w budynkach odpowiedniej obróbce, zapewniając jak największy komfort termiczny użytkownikom. Odpowiednia temperatura, wilgotność i czystość powietrza pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie.

Oferujemy Państwu usługę montażu systemów wentylacyjnych o różnej wydajności dostosowanych do charakterystyki i przeznaczenia pomieszczeń oraz wymaganych parametrów powietrza wewnętrznego. Zajmujemy się montażem systemów wentylacyjnych przeznaczonych dla budynków mieszkalnych wielorodzinnych, hoteli, szpitali, przychodni lekarskich, banków, biurowców, budynków użyteczności publicznej itp., a także rozbudowanych systemów przemysłowych, które znajdują zastosowanie np. w zakładach produkcyjnych.

Oprócz montażu kanałów i urządzeń wentylacyjnych, wyposażamy również instalacje w niezbędną automatykę, która potrzebna jest do uruchomienia i prawidłowej pracy systemów wentylacyjnych.

W ramach realizowanych inwestycji wykonujemy także regulacje hydrauliczne i pomiary skuteczności działania systemów wentylacji. Dla naszych klientów przygotowujemy pełną dokumentację powykonawczą wraz ze stosownymi protokołami wymaganą do odbioru instalacji i przekazania jej do eksploatacji.