Loading...

Nasza firma oferuje kompleksowe i nowoczesne rozwiązania w zakresie wentylacji mechanicznej, klimatyzacji i chłodnictwa. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, a także miłą i fachową obsługę.

Każdy nasz klient może liczyć na krótki termin realizacji inwestycji, przystępne ceny oraz miłą i fachową obsługę. Usługi świadczymy na najwyższym poziomie, a do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie. Naszym klientom oferujemy urządzenia znanych i cenionych producentów, których jesteśmy autoryzowanymi partnerami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 • Wentylacja mechaniczna

  Zajmujemy się montażem systemów wentylacyjnych przeznaczonych dla budynków mieszkalnych wielorodzinnych, hoteli, szpitali, przychodni lekarskich, banków, biurowców, budynków użyteczności publicznej itp., a także rozbudowanych systemów przemysłowych, które znajdują zastosowanie np. w zakładach produkcyjnych.

  Zobacz więcej

 • Klimatyzacja komfortu

  Każda instalacja klimatyzacji wykonana przez naszą firmę jest dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta oraz przeznaczenia danego pomieszczenia, czy budynku. Doświadczenie i kompetencje naszego zespołu to gwarancja bezproblemowej eksploatacji zamontowanych urządzeń.

  Zobacz więcej

 • Klimatyzacja precyzyjna

  Szafy klimatyzacji precyzyjnej montuje się wszędzie tam, gdzie obciążenia cieplne są skrajnie wysokie oraz tam, gdzie istnieje konieczność utrzymania stałych parametrów powietrza, takich jak temperatura i wilgotność. Odpowiednie warunki są niezbędne do stabilnej pracy urządzeń znajdujących się w pomieszczeniach technicznych, czy utrzymania akt w archiwach w idealnej kondycji.

  Zobacz więcej

 • Chłodnictwo

  Oferujemy Państwu usługę montażu urządzeń chłodniczych o różnej wydajności chłodniczej dostosowanej do charakterystyki obiektu i założonych parametrów powietrza. Stosowane przez nas systemy zapewniają najwydajniejszą pracę i wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne.

  Zobacz więcej

 • Pompy ciepła

  Pompy ciepła to wydajne i ekologiczne urządzenia wykorzystujące do ogrzewania naturalne zasoby energetyczne (ciepło zgromadzone w gruncie, powietrzu lub wodzie). Doskonale sprawdzą się w budynkach energooszczędnych oraz pasywnych. Stanowią idealny wybór, gdy chcemy połączyć zmniejszenie kosztów ogrzewania z ekologicznym wytwarzaniem ciepła.

  Zobacz więcej