Loading...

insanixInnovative HVAC Solutions

Nasza firma oferuje kompleksowe i nowoczesne rozwiązania w zakresie wentylacji mechanicznej, klimatyzacji i chłodnictwa.
 • Nasi pracownicy są w pełni wykwalifikowanymi instalatorami, dlatego wszelkie zlecenia wykonywane są przez nas na najwyższym poziomie.
 • Posiadamy świetne zaplecze techniczne, co umożliwia nam szybką i bezproblemową realizację inwestycji.
 • Wszystkie zlecenia wykonujemy z należytą starannością i dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu przekazane do użytkowania instalacje nie będą sprawiać najmniejszych problemów podczas eksploatacji!

Nasza firma jest kontynuacją rodzinnego biznesu, który został zapoczątkowany w połowie lat dziewięćdziesiątych. Doświadczenie w branży chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji zdobyte na przestrzeni 25 lat umożliwia nam profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb. Podczas wykonywania naszych usług zwracamy szczególną uwagę na wybór odpowiedniego rozwiązania i rozważamy każdy przypadek indywidualnie.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się nie tylko wykonywaniem instalacji, czy montażem urządzeń, ale także świadczeniem usług serwisowych w pełnym zakresie. 


W naszej ofercie posiadamy pełną gamę urządzeń dostosowaną do potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta. Współpracujemy z największymi dostawcami urządzeń i części zamiennych w Polsce.

Założycielem i właścicielem firmy jest mgr inż. Jakub Radczak, absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej. Tytuł inżyniera zdobył kończąc studia stacjonarne w specjalności Instalacje i Sieci Sanitarne, natomiast tytuł magistra uzyskał kończąc studia stacjonarne w specjalności Inżynieria Odnawialnych Źródeł Energii.

 • 50km+
  rozprowadzonych kanałów wentylacyjnych
 • 10600m2+
  wykorzystanej maty izolacyjnej z wełny mineralnej
 • 1615km+
  łącznej wydajności chłodniczej zamontowanych urządzeń
 • 490000m3/h+
  łącznej wydajności zamontowanych urządzeń wentylacyjnych

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt.
Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, a także miłą i fachową obsługę.
Pozdrawiamy, zespół firmy INSANIX!

INSANIX TEAM