Loading...

Szafy klimatyzacji precyzyjnej montuje się wszędzie tam, gdzie obciążenia cieplne są skrajnie wysokie oraz tam, gdzie istnieje konieczność utrzymania stałych parametrów powietrza, takich jak temperatura i wilgotność. Odpowiednie warunki są niezbędne do stabilnej pracy urządzeń znajdujących się w pomieszczeniach technicznych, czy utrzymania akt w archiwach w idealnej kondycji.

Oferujemy Państwu usługę montażu szaf klimatyzacji precyzyjnej o różnej wydajności chłodniczej dostosowanej do charakterystyki pomieszczeń oraz warunków, które należy w nich zapewnić.

Szafy klimatyzacji precyzyjnej znajdują zastosowanie w pomieszczeniach takich jak archiwa, serwerownie i zespoły serwerów, pomieszczenia wzmacniaczy mocy nadajników UMTS i GSM, NOCs (Centrum Zarządzania Siecią), chłodzenie regałów komputerowych, sterowni, urządzeń zasilających i na ogół wszędzie tam, gdzie obciążenia cieplne są skrajnie wysokie oraz tam gdzie istnieje konieczność utrzymania stałych parametrów temperaturowych i wilgotnościowych.