Loading...

Każda instalacja klimatyzacji wykonana przez naszą firmę jest dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta oraz przeznaczenia danego pomieszczenia, czy budynku. Doświadczenie i kompetencje naszego zespołu to gwarancja bezproblemowej eksploatacji zamontowanych urządzeń.

Zajmujemy się montażem układów opartych na urządzeniach z bezpośrednim odparowaniem (układy freonowe z klimatyzatorami typu Split, Multi Split i VRF, agregaty skraplające zasilające chłodnice freonowe) oraz układów chłodzenia pośredniego wodnego lub glikolowego (układy wody lodowej zasilające klimakonwektory, chłodnice wodne/glikolowe oraz urządzenia technologiczne). Oferujemy także montaż dodatkowych układów służących do osuszania, bądź nawilżania powietrza na potrzeby obiektów, w których stawiane są wyższe wymagania co do parametrów powietrza wewnętrznego.

Oferujemy Państwu usługę montażu systemów klimatyzacyjnych o różnej wydajności dostosowanych do charakterystyki i przeznaczenia pomieszczeń oraz wymaganych parametrów powietrza wewnętrznego. Zajmujemy się montażem systemów klimatyzacyjnych przeznaczonych dla budynków mieszkalnych wielorodzinnych, hoteli, szpitali, przychodni lekarskich, banków, biurowców, budynków użyteczności publicznej itp., a także rozbudowanych systemów przemysłowych, które znajdują zastosowanie np. w zakładach produkcyjnych.

Stosowane przez nas systemy posiadają płynną regulację wydajności układów chłodniczych, dzięki czemu wykonywane instalacje cechują się bardzo niskimi kosztami eksploatacji.

Uprzejmie informujemy, że montaż klimatyzacji dla budownictwa jednorodzinnego i mieszkaniowego na terenie Zamościa oraz w promieniu 80 km od naszej siedziby realizujemy wyłącznie za pośrednictwem i we współpracy z siecią Media Expert. Zachęcamy do zakupu klimatyzatorów w sklepach stacjonarnych lub w sklepie internetowym w opcji z montażem w bardzo korzystnych cenach.

Nasi doradcy chętnie pomogą Państwu w doborze wydajności chłodniczej/grzewczej urządzenia. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy, bądź poprzez formularz kontaktowy.