Przez nasze całe życie spędzamy aż 80% czasu wewnątrz pomieszczeń. Należy więc poddać powietrze w budynkach odpowiedniej obróbce, zapewniając jak największy komfort termiczny użytkownikom. Odpowiednia temperatura, wilgotność i czystość powietrza pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie.

Nasza firma świadczy usługi związane ze sprzedażą, montażem i serwisowaniem systemów wentylacji mechanicznej w Zamościu oraz całym województwie lubelskim.

Oferujemy Państwu usługę montażu systemów wentylacyjnych o różnej wydajności dostosowanej do charakterystyki pomieszczeń oraz warunków panujących w pomieszczeniach. Zajmujemy się montażem zarówno małych systemów wentylacyjnych przeznaczonych dla domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych, sal konferencyjnych, sal operacyjnych itp., jak i rozbudowanych systemów przemysłowych, które znajdują zastosowanie w hotelach, szpitalach, bankach, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej itp. W naszej ofercie znajdą Państwo centrale wentylacyjne z funkcją chłodzenia pomieszczeń oraz funkcją odzysku ciepła tzw. rekuperacji.

Każdy klient zlecający naszej firmie montaż systemu wentylacyjnego może liczyć na krótki termin realizacji inwestycji, przystępne ceny oraz miłą i fachową obsługę. Usługi świadczymy na najwyższym poziomie, a do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie. Na życzenie klienta przedstawiamy najnowsze katalogi urządzeń systemów wentylacyjnych. Naszym klientom oferujemy urządzenia znanych i cenionych producentów, których jesteśmy autoryzowanymi partnerami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

ZAMKNIJ MENU