Przez nasze całe życie spędzamy aż 80% czasu wewnątrz pomieszczeń. Należy więc poddać powietrze w budynkach odpowiedniej obróbce, zapewniając jak największy komfort termiczny użytkownikom. Odpowiednia temperatura, wilgotność i czystość powietrza pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie.

Nasza firma świadczy usługi związane ze sprzedażą i montażem systemów wentylacji mechanicznej w Zamościu oraz całym województwie lubelskim.

Oferujemy Państwu usługę montażu systemów wentylacyjnych o różnej wydajności dostosowanej do charakterystyki pomieszczeń oraz warunków panujących w pomieszczeniach. Zajmujemy się montażem zarówno małych systemów wentylacyjnych przeznaczonych dla domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych, sal konferencyjnych, sal operacyjnych itp., jak i rozbudowanych systemów przemysłowych, które znajdują zastosowanie w hotelach, szpitalach, bankach, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej itp. W naszej ofercie znajdą Państwo centrale wentylacyjne z funkcją chłodzenia pomieszczeń oraz funkcją odzysku ciepła tzw. rekuperacji.

WENTYLACJA MECHANICZNA Z REKUPERACJĄ DLA DOMÓW JEDNORODZINNYCH

Współpracujemy z firmą PE-FLEX, która jest producentem specjalnego systemu wentylacji mechanicznej. Dzięki systemowi wentylacji PE-FLEX możliwe jest prowadzenie przewodów wentylacyjnych zarówno w posadzce wyżej położonej kondygnacji, jak i pod stropem pomieszczenia. System ten może być stosowany również w przypadku, gdy w domu przewidziano ogrzewanie podłogowe, odkurzacz centralny, rozbudowaną instalację centralnego ogrzewania itp.

Zgodnie z Dyrektywą Unii Europejskiej od 2020 roku pozwolenia na budowę będą wydawane tylko dla domów o standardzie energetycznym zbliżonym do pasywnego! Domy bez rozwiązań energooszczędnych stracą drastycznie na wartości rynkowej.

Cechy przewodów PE-FLEX:

  • Wykonane są z tworzywa PE-HD, wysokiej jakości materiału, który zapewnia pełną higienę instalacji.
  • Warstwa wewnętrzna rury wentylacyjnej PE-FLEX posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne.
  • Elastyczne rury są na zewnątrz faliste, wewnątrz gładkie, co daje niskie opory powietrza.
  • Technologia wykonania przewodów powoduje, że w znacznym stopniu tłumią szum wentylatorów.
  • Przewody PE-FLEX umieszczane są na stropie, w warstwie izolacji termicznej, przez co nie kolidują z innymi instalacjami, a ich montaż przebiega szybko i sprawnie.

Grafika promocyjna - Rekuperacja

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową producenta systemu wentylacji mechanicznej PE-FLEX.

rekuperacja

Każdy klient zlecający naszej firmie montaż systemu wentylacyjnego może liczyć na krótki termin realizacji inwestycji, przystępne ceny oraz miłą i fachową obsługę. Usługi świadczymy na najwyższym poziomie, a do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie. Na życzenie klienta przedstawiamy najnowsze katalogi urządzeń systemów wentylacyjnych. Naszym klientom oferujemy urządzenia znanych i cenionych producentów, których jesteśmy autoryzowanymi partnerami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

ZAMKNIJ MENU