przydomowe oczyszczalnie ściekówNasza firma świadczy usługi związane z wykonywaniem przydomowych oczyszczalni ścieków. Oferujemy Państwu usługę kompleksowego wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków o wydajności dostosowanej do charakterystyki i przeznaczenia obiektu. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są doskonałym wyborem dla właścicieli domów jednorodzinnych zlokalizowanych poza obszarem objętym siecią kanalizacyjną. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są znacznie lepszą alternatywą dla zbiorników bezodpływowych, które potocznie zwane są szambami. Indywidualna oczyszczalnia ścieków jest wygodna, tania w eksploatacji, ekologiczna i bezpieczna.  Pozwala zapomnieć o konieczności systematycznego wywożenia ścieków i związanych z tym wydatkach. Nie wymaga również absorbujących zabiegów konserwacyjnych. W przydomowej oczyszczalni ścieków zanieczyszczenia znajdujące się w ściekach poddawane są naturalnym procesom biologicznym, dzięki czemu rozkładają się w niej do postaci prostych związków mineralnych nieszkodliwych dla środowiska.

Oferowane przez naszą firmę przydomowe oczyszczalnie ścieków w większości przypadków zbudowane są z takich elementów, jak: osadnik gnilny (składający się z części przepływowej oraz części fermentacyjnej), studzienki rozdzielczej oraz drenażu rozsączającego wraz z systemem wentylacji. W naszej ofercie znajdą Państwo także systemy modułów rozsączających, które umożliwiają rozsączanie oczyszczonych ścieków do gruntu bez użycia obsypki żwirowo-kamienistej. Zastosowanie modułów rozsączających poprawia skuteczność i zwiększa powierzchnię rozsączania, przez co zmniejsza się ilość i długość wymaganych drenów. Nasza firma przed przystąpieniem do robót dokonuje tzw. testu perkolacyjnego, który umożliwia dokładne określenie rodzaju gruntu i pozwala na dobór odpowiedniego rozwiązania.

Każdy klient zlecający naszej firmie wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków może liczyć na krótki termin realizacji inwestycji, przystępne ceny oraz miłą i fachową obsługę. Usługi świadczymy na najwyższym poziomie, a do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie. Naszym klientom oferujemy produkty i materiały znanych oraz cenionych producentów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!