Nasza firma świadczy usługi związane ze sprzedażą, montażem i serwisem kurtyn powietrznych o różnym przeznaczeniu. Oferujemy Państwu usługę montażu kurtyn powietrznych o różnej wydajności dostosowanej do charakterystyki pomieszczeń oraz warunków panujących w pomieszczeniach. Urządzenia te znajdują zastosowanie m. in. w salonach fryzjerskich, salonach kosmetycznych, aptekach, sklepach, galeriach handlowych, lokalach gastronomicznych, warsztatach samochodowych itp.

Kurtyna powietrzna

Każdy klient zlecający naszej firmie montaż kurtyny powietrznej może liczyć na krótki termin realizacji inwestycji, przystępne ceny oraz miłą i fachową obsługę. Usługi świadczymy na najwyższym poziomie, a do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie. Na życzenie klienta przedstawiamy najnowsze katalogi urządzeń. Naszym klientom oferujemy urządzenia znanych i cenionych producentów, których jesteśmy autoryzowanymi partnerami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kurtyny powietrzne to nie wszystko, zapoznaj sie z naszą ofertą klimatyzacji w Zamościu, Lublinie, Chełmie, Kraśniku, Hrubieszowie, Krasnymstawie i innych miastach województwa Lubelskiego.