Nasza firma świadczy usługi związane ze sprzedażą, montażem i serwisem szaf klimatyzacji precyzyjnej w Zamościu oraz całym województwie lubelskim.

Oferujemy Państwu usługę montażu szaf klimatyzacji precyzyjnej o różnej wydajności chłodniczej dostosowanej do charakterystyki pomieszczeń oraz warunków, które należy w nich zapewnić. Szafy klimatyzacji precyzyjnej znajdują zastosowanie w pomieszczeniach takich jak archiwa, serwerownie i zespoły serwerów, pomieszczenia wzmacniaczy mocy nadajników UMTS i GSM, NOCs (Centrum Zarządzania Siecią), chłodzenie regałów komputerowych, sterowni, urządzeń zasilających i na ogół wszędzie tam, gdzie obciążenia cieplne są skrajnie wysokie oraz tam gdzie istnieje konieczność utrzymania stałych parametrów temperaturowych i wilgotnościowych.

Każdy klient zlecający naszej firmie montaż szaf klimatyzacji precyzyjnej może liczyć na krótki termin realizacji inwestycji, przystępne ceny oraz miłą i fachową obsługę. Usługi świadczymy na najwyższym poziomie, a do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie. Na życzenie klienta przedstawiamy najnowsze katalogi szaf klimatyzacji precyzyjnej. Naszym klientom oferujemy urządzenia znanych i cenionych producentów, których jesteśmy autoryzowanymi partnerami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

ZAMKNIJ MENU