instalacje solarneNasza firma świadczy usługi związane ze sprzedażą i montażem kolektorów słonecznych wraz z wykonaniem niezbędnej instalacji. Oferujemy Państwu usługę montażu kolektorów słonecznych o różnej wydajności dostosowanej do charakterystyki i przeznaczenia obiektu. Zajmujemy się montażem instalacji solarnych o różnym przeznaczeniu, m. in. przygotowanie ciepłej wody użytkowej, podgrzew wody basenowej, wspomaganie centralnego ogrzewania, podgrzew wody w stawach rybnych, suszenie warzyw i owoców, suszenie ziół, przygotowanie ciepła technologicznego itp.

Każdy klient zlecający naszej firmie montaż instalacji solarnej może liczyć na krótki termin realizacji inwestycji, przystępne ceny oraz miłą i fachową obsługę. Usługi świadczymy na najwyższym poziomie, a do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie. Na życzenie klienta przedstawiamy najnowsze katalogi kolektorów słonecznych. Naszym klientom oferujemy urządzenia znanych i cenionych producentów, których jesteśmy autoryzowanymi partnerami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Firma INSANIX jest jedyną firmą w regionie certyfikowaną przez Urząd Dozoru Technicznego w zakresie OZE. Posiadamy aktualne certyfikaty w zakresie wszystkich rodzajów instalacji odnawialnych źródeł energii. Odnawialne źródła energii (OZE) nieśmiało wkraczają na polski rynek i zyskują coraz większą popularność. Figurujemy w oficjalnym rejestrze certyfikowanych instalatorów na stronie internetowej UDT (www.UDT.gov.pl). Certyfikaty potwierdzają posiadanie kwalifikacji do instalowania następujących rodzajów instalacji odnawialnych źródeł energii:

  • systemów fotowoltaicznych
  • słonecznych systemów grzewczych
  • pomp ciepła
  • płytkich systemów geotermalnych
  • kotłów i pieców na biomasę