Nasza firma świadczy usługi związane ze sprzedażą, montażem i serwisowaniem urządzeń chłodniczych w Zamościu oraz całym województwie lubelskim.

Oferujemy Państwu usługę montażu urządzeń chłodniczych o różnej wydajności chłodniczej dostosowanej do charakterystyki i przeznaczenia obiektu. Zajmujemy się montażem rozbudowanych systemów przemysłowych, takich jak mroźnie, czy chłodnie, które znajdują zastosowanie w zakładach przetwórstwa spożywczego, masarniach, mleczarniach, przechowalniach warzyw i owoców, hurtowniach itp.

Każdy klient zlecający naszej firmie montaż urządzeń chłodniczych może liczyć na krótki termin realizacji inwestycji, przystępne ceny oraz miłą i fachową obsługę. Usługi świadczymy na najwyższym poziomie, a do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie. Na życzenie klienta przedstawiamy najnowsze katalogi urządzeń chłodniczych. Naszym klientom oferujemy urządzenia znanych i cenionych producentów, których jesteśmy autoryzowanymi partnerami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

ZAMKNIJ MENU