Nasza firma oferuje kompleksowe i nowoczesne rozwiązania w zakresie wentylacji mechanicznej, klimatyzacji i chłodnictwa. Więcej szczegółów odnośnie zakresu wykonywanych przez nas usług znajdą Państwo w zakładce Usługi.

Wraz z rozwojem cywilizacji, człowiek pragnął, aby jego życie stawało się coraz bardziej wygodne. Właśnie z tego powodu powstały instalacje sanitarne, które obecnie są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego budynku oraz niektórych budowli. Umożliwiają one ludziom poczucie pełnego komfortu podczas przebywania w budynkach.

Założycielem i właścicielem firmy jest mgr inż. Jakub Radczak, absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej. Tytuł inżyniera zdobył kończąc studia stacjonarne w specjalności Instalacje i Sieci Sanitarne, natomiast tytuł magistra uzyskał kończąc studia stacjonarne w specjalności Inżynieria Odnawialnych Źródeł Energii.

Nasza firma jest kontynuacją rodzinnego biznesu, który został zapoczątkowany w połowie lat dziewięćdziesiątych. Doświadczenie w branży chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji zdobyte na przestrzeni 20 lat umożliwia nam profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb. Podczas wykonywania naszych usług zwracamy szczególną uwagę na wybór odpowiedniego rozwiązania i rozważamy każdy przypadek indywidualnie.

Nasi pracownicy są w pełni wykwalifikowanymi instalatorami, dzięki temu wszelkie zlecenia wykonywane są przez nas na najwyższym poziomie. Posiadamy świetne zaplecze techniczne, co umożliwia nam szybką i bezproblemową realizację inwestycji. Wszystkie zlecenia wykonujemy z należytą starannością i dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu przekazane do użytkowania instalacje nie powinny sprawiać najmniejszych problemów podczas eksploatacji.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się nie tylko wykonywaniem instalacji, czy montażem urządzeń, ale także świadczeniem usług serwisowych w pełnym zakresie. 

W naszej ofercie posiadamy pełną gamę urządzeń dostosowaną do potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta. Współpracujemy z największymi dostawcami urządzeń i części zamiennych w Polsce.

udt_logoFirma INSANIX jest jedyną firmą w regionie certyfikowaną przez Urząd Dozoru Technicznego w zakresie OZE. Posiadamy aktualne certyfikaty w zakresie wszystkich rodzajów instalacji odnawialnych źródeł energii. Odnawialne źródła energii (OZE) nieśmiało wkraczają na polski rynek i zyskują coraz większą popularność. Figurujemy w oficjalnym rejestrze certyfikowanych instalatorów na stronie internetowej UDT (www.UDT.gov.pl). Certyfikaty potwierdzają posiadanie kwalifikacji do instalowania następujących rodzajów instalacji odnawialnych źródeł energii:

  • Systemów fotowoltaicznych
  • Słonecznych systemów grzewczych
  • Pomp ciepła
  • Płytkich systemów geotermalnych
  • Kotłów i pieców na biomasę

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, a także miłą i fachową obsługę. Pozdrawiamy, zespół firmy INSANIX!

ZAMKNIJ MENU