Mamy przyjemność zaprosić wszystkich do nowego Salonu Kosmetyczno-Fryzjerskiego w Zamościu – Odnova.eu, który oferuje usługi na najwyższym poziomie, zarówno dla Pań jak i Panów, przy utrzymaniu konkurencyjnych cen.

Uroda i Piękno w Zamościu

Salon Kosmetyczny & Fryzjerski mieści się na ulicy: Lisa-Kuli 1/41, 22-400 Zamość. Powstał z miłości do piękna. Jest to bardzo duży, profesjonalny salon zajmujący się usługami z kategorii Uroda i Piękno. Zrzesza jednych z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie na terenie miasta. Pracownia kładzie wielki nacisk na jak najlepszy efekt końcowy. Praca odbywa się na sterylizowanych narzędziach, w czystym i przyjemnym miejscu. Przy każdej wizycie można liczyć na kawę, czy herbatę oraz pogaduchy w miłym towarzystwie.

Zabiegi Fryzjerskie i Kosmetyczne w Zamościu

W salonie dostępne są następujące zabiegi: masaże, depilacja woskiem, manicure, pedicure, makijaż, zabiegi na twarz i ciało oraz pełna gama usług fryzjerskich. Dodatkowo salon wyróżnia się możliwością rezerwacji wizyty online w Zamościu! Nie bez znaczenia jest także funkcjonalność, dzięki której klienci otrzymują przypomnienia o nadchodzącej wizycie oraz lojalnościowe kody rabatowe na usługi fryzjerskie i kosmetyczne w Zamościu.

Już teraz zapraszamy na stronę internetową, na której można znaleźć dobrego fryzjera oraz dobrą kosmetyczkę w Zamościu!

salon-fryzjerski-kosmetyczny-zamość